Biwak świąteczno-urodzinowy

Harcerze 2 PDH wyjechali na biwak do szkoły w Robakowie gdzie wspólnie świętowali 104 rocznicę powstania naszej drużyny. Druh Alan wraz z druhną Weroniką zapewnili harcerzom bardzo ciekawe zajęcia doskonalące ich umiejętności harcerskie. Wędrownicy debatowali na temat 10 punktu prawa harcerskiego. Wszyscy wzięliśmy udział w grze terenowej. Na świąteczno-urodzinowym wieczorku ze słodkościami podsumowaliśmy ubiegły 2017 rok.

Odwiedzili nas niecodzienni goście – druh komendant hufca ZHP Poznań Nowe-Miasto i były drużynowy 2 PDH Tomasz Koprowski, była drużynowa 2 NMGZ „Szare Wilczki” druhna Anna Koprowska, aktualna drużynowa 2 NMGZ „Szare Wilczki” druhna Agata Szolc oraz poprzednik druha Tomasza Koprowskiego na funkcji drużynowego 2 PDH – druh Tomasz Gawron.

Barwy drużyny otrzymała druhna Zuzanna Michalska.

 

 

 

Dodaj komentarz